İletişim: 0 543 640 93 08

Parça Eşya Taşıma

Van İpekyolu Evden Eve Nakliyat

Van dan şehirler arası ve şehir içi parça eşya taşıması yurdun tüm il ve ilçelerine yapılmaktadır. Van dan İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Antalya, Diyarbakır olmak üzere tüm illere parsiyel eşya taşımacılığı haftanın her günü günlük olarak yapılmaktadır. Şehirler arası parsiyel eşya taşıma maliyeti için Van içerisinde bize ulaşabilirsiniz.


Parça eşya taşıma sırasında eşyalarınız hiçbir zarar görmemesi için özel olarak hazırlattığımız kutular ve ambalaj malzemelerine sarılarak paketleme işlemi yapılmaktadır. Yaptığımız hizmetlerde eşyalarınız sigorta yapılarak nakliye edilmesi herhangi bir darbeye bağlı kırılma veya çizilmeleri karşılamaktadır.

Verdiğimiz hizmetlerin tamanında hedefimiz sizin mutluluğunuzdur.Kurumsal olarak tüm firmaların düzenli ya da acil parça eşya taşıma hizmetlerini hızlı ve güvenilir bir şekilde güler yüzlü işinde uzman ekibimizle uygun fiyatlarla gerçekleştiriyoruz.Ayrıca bünyemizde bulunan geniş araçlarımızla da tüm evden eve nakliyat hizmetlerini de sunmaktayız.

Araç filomuz tüm nakliyat işlemleriniz için bakımlı hijyenik ve yeterli donanıma sahiptir.Sizler için durmadan çalışmakta ve hizmet alanımızı her geçen gün genişletmekteyiz.Parça eşya taşıma (parsiyel eşya taşıma) konusunda da en çok tercih edilen şirketlerden biri olan Van Tamara Evden Eve Nakliyatı tercih ettiğiniz takdirde aklınızda ki tüm soru işaretlerinin gideceğinin garantisini sizlere veriyoruz.

Tek yapmanız gerek uzman ekibimiz ile hemen iletişime geçmek.Bize 7/24 ulaşabilirsiniz.Taşımacılık sektöründe güvenin adı Van Tamara Evden Eve Nakliyat.