İletişim: 0 543 640 93 08

Şehirlerarası Nakliyat

Van İpekyolu Evden Eve Nakliyat

Van İpekyolu Evden Eve Nakliyat olarak şehirlerarası nakliyat ( Van dan diğer illere nakliyat diğer illerden Van a eşya taşıma) hizmetimizle Türkiye deki tüm illerden Van a Van dan diğer illere eşyalarınızı güvenceli asansörlü ve sigortalı  olarak istediğiniz gün ve saatte güvenceli olarak teslim ediyoruz.

Eşyalarınızı son model korunaklı ve teknolojik donanıma sahip araçlarımızla üstün hizmet anlayışına uygun olarak taşıyoruz.Firmamız geniş araç filosu ve eğitimli personeli ile şehirler arası evden eve nakliyat,ofis ve büro nakliyatı,fabrika taşımacılığı ve tüm taşımacılık hizmetlerinizi modern taşıma standartlarına uygun olarak gerçekleştirmektedir..

Kuruluşumuz başarılarına başarılar ekleyerek yeni taşınma yöntemlerini kullanarak hızlı güvenilir ve kaliteli bir şekilde sektörde öncü firma olmaya devam ediyor.

Türkiye nin tüm şehirlerine taşımacılık hizmeti veren Van Tamara Evden Eve Nakliyatücretsiz ekspertiz hizmeti ile de farkını ortaya koyuyor.Az veya küçük boyuttaki eşyalarınız için de ekonomik çözümler üretiyoruz.

Bunun için mevcut olan küçük boy araçlarımızla sizlere hizmet vermekteyiz.Gidilecek yolun uzunluğu,yolların durumu,çevresel bir takım özelliklere de dikkat ederek en uygun  taşımacılık hizmetini genç ve dinamik kadromuz ile sizlere sunmaktayız.

Şehirlerarası taşımacılık fiyatları ise gidilecek yolun uzunluğu,dairenin kaçıncı katta olduğu gibi faktörlere göre değişmekte olup bu konuda  daha fazla bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İlden ile nakliyat da ayrıca ambar nakliyatı da yapılmaktadır.

Eşyalarınız gibi ürünlerinizi de sizin için dilediğiniz şehre gönderiyoruz. Van Tamara Evden Eve Nakliyat olarak şehirlerarası nakliyat nedir sorusunun tam karşılığı olmaktan gurur duyuyoruz. 

Siz de Van dan diğer illere eşya taşıtmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin yahut nakliye talep formu doldurun.