İletişim: 0 543 640 93 08

Paketleme

Van İpekyolu Evden Eve Nakliyat

ipekyolu evden eve nakliyat,van evden eve nakliyat,vanda evden eve nakliyat,van evden eve taşımacılık,van nakliyat firması taşıma süreçlerinde, paketleme kolileme pıtpıt ile sarma ve ambalajlama işlemleriyle taşınan eşyaların kırılıp çizilmeden ve zarar görmeden güvenli bir şekilde nakliye edilerek taşınmasını sağlar.

Müşterilerimizin kıymetli eşyalarının değerini bilerek önem vererek taşıma hizmetini gerçekleştirmekteyiz.

Mobilyalarınız, Elektronik Cihazlarınız, Elbiseleriniz, Beyaz eşyalarınız, Buzdolabı, Çamaşır makinesi, Bulaşık makinesi,Mikro dalga fırın, Fırın, Set üstü ocak, Şohben, Elektrikli Süpürge , Uydu Anten sökümü mutfak tezgah sökümleri küçük ev aletleri ve diğer odalardaki her ürün isteğe göre özenle paketlenerek ambalajlanır.İsterseniz malzemeleriniz uzman elemanlarımız tarafından paketlendikten sonra  uzun süreli depolama alanlarında saklayabilir yada sizler için kısa süreli muhafaza alanlarımızda saklayabiliriz. Doğru ambalajlama ve paketleme teknikleriyle eşyalarınızın zarar görme olasılığını en düşük seviyede tutuyoruz.

Görüldüğü gibi kolay olmayan ve taşınma işleminin en önemli parçası olan eşya ambalajlama ve paketleme işlemleri tecrübe ve eğitim gerektirir.Uzman ve bu konuda eğitim almış personelimiz sıfır hata ile eşyalarınızı paketler.

Kısacası iyi teknikler ve paketleme yöntemleri kullanıldığında paketleme kolay taşıma demektir.

Evden eve nakliyat ve paketlemede sizlere   7/24 hizmet vermekte olduğumuzu bir kez daha hatırlatmak isteriz.

Zamansız eşya değiştirmek istemiyorsanız taşınma işleminizi Van Tamara Evden Eve Nakliyata emanet edin,gözünüz arkada kalmasın.Bu sayede sizde kaliteli ve güvenli taşınmanın zevkini çıkarın.