İletişim: 0 543 640 93 08

Araçlarımız

Van Tamara Evden Eve Nakliyat

Van Tamara Evden Eve Nakliyat; Evden Eve Nakliyat, İşyeri Taşımacılığı,

Van Şehir içi ve Şehirler Arası Nakliyat işlemlerinde nakliyat için özel tasarlanmış ve her türlü kolaylık hesaplanarak üretilmiş son teknoloji araç filosu ile hizmetlerimizden yararlanan müşterilerimize en üst düzeyde memnuniyet sağlamaktadır.

Firmamızın bünyesinde bulunan içi hasara karşı kaplama önlemli şehirler arası nakliyat için tasarlanmış geniş araçlarımız, şehir içi taşımacılıkta kullanılan kapalı kasa ve açık kasa orta ve geniş nakliye araçlarımız çıkılıp inilmesi zor dar merdivenli binalar için ideal asansörlü yük indirme araçlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Gerekli tüm donanıma sahip araçlarımız deneyimli personelimiz ile taşımacılık işlemlerinizi gönül rahatlığıyla bize emanet edebilirsiniz.

Her türlü eşyanızı alacak kapasitede olan araçlarımızla eşyalarınızı sizden aldığımız gibi teslim ediyoruz.Yenilenen ve güçlenen araç filomuzu tüm ofis,fabrika,büro nakliye işlerinizde hizmetinize sunuyoruz.Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak araçlar herhangi bir konuda mağduriyet yaşamamanız için  uzman personelimiz tarafından belirlenir.

İhtiyacınıza göre belirlenen araçlarımızı tüm şehiriçi ve şehirler arası taşımacılık işlerinizde kullanabilirsiniz.Günümüzde araç taşımacılık ve nakliye belgeleri olmayan bir çok korsan araç vardır.

Ve bu araçlar iç donanım olarak eşyalarınızı yeterince korumak için yeterli değildir.

Bu firmaları seçtiğinizde eşyalarınızın zarar görme olasılığı çok yüksektir.Biz Van Tamara Evden Eve Nakliyat olarak kaliteli hizmeti ,kaliteli ve bütün belgeleri tam olan araçlarımızla uygun fiyatlara sizlere veriyoruz.